HIRDETÉS

Játékszoba

Cogito ergo bumm!

Re: Játékszoba

HozzászólásSzerző: Lya » 2009.12.23. 08:52

Vajon mar ennyire elfajult volna az emberekbol a joerzes , hogy'' ilyenkor "is csak acsarkodunk .
Lehet mashol elek, nem itt a foldon, de oszinten en nem ertem, nem tudom felfogni, hogy mire valo ez a sok roszindulatu epeskedes ,
szemelyeskedes , ami itt zajlik . Vajon nem lehet ez maskepp ?Probaljuk meg , biztos fog ez menni !
Na, legyetek jok, mert az angyal nem hoz semmit sem nektek!
Lya

HozzászólásSzerző: endígarszia » 2009.12.23. 17:02

vagogeza írta:No, akkor ha az éppen szabadságon lévõ karizmatikus brigádvezetõnk nevében is kérhetem, úgy ezután itt már csak játszodjunk! Minden egyebet pedig inkább a maga vonatkozó helyén intézzünk, jó?! Köszi! :)

Mélységesen egyetértve!
És, hogy a Lya nevezetű kakukkfióka kapjon alacsonyabban érkező labdát, bemásolok egy nemrég elhangzott üzenetváltást, két, általunk igencsak jól ismert "régi" kolléga "tollából". Kérdés, kik ők? Két nicknevet kérek tisztelettel! :)

"1. Fiú

Nna, tsuma, Te kisgádzsi!
:-)

Hazajöttünk pár napra, aztán megyünk tovább.
Veled mizújs?

2. Lány

Szia,
én Párizsban, talán júniusig. Nyáron gyertek haza, s akkor végre találkozunk. :)

3. Fiú

Nna, szeptemberben voltunk ott egy csacska hétvégét, most karira jöttünk haza, aztán 26-án lépünk Indiába nyaralni két hétre, aztán január 9-én gangolunk vissza Dublinba, de szerintem tavasszal is kinézünk Párizsba, mert jó kis party-k vannak ott néha.

Nem jársz London felé? Minden második hétvégén ott vagyunk péntek estétől vasárnap estig.

4. Fiú
Egyébként meg mi a rákot csinálsz Párizsban?

5. Lány

London felé nem járok, de lehet, hogy tavasszal találkozunk Párizsban. :)
Itt vagyok (talán júniusig) az itteni tolmácsképzőn, pedagógiai assztens a nevem. A lényege az, hogy most nem én vagyok a diák, hanem én szivatom őket, bruhaha.

6. Fiú

Nna, akkor ikszeljük be a tavaszt, végülis Londontól nincs nagyon messze Párizs, meg aztán muszáj lekoccolni néha, mert egy év London után Dublin dögunalmas, gondolhatod...
Fél éve cuccoltunk át oda, de már mindenkivel összecimbiztem, aki számít.

Annak a "pedagógiai asszisztens"-nek a "Sok pénzért nem csinálok semmit" a magyarhangja?
:P

7. Lány

Neeem. Ez azt jelenti, hogy magyar beszédeket írok és előadom őket (ezeket tolmácsolják), meghallgatom őket tolmácsolás közben, tanácsot adok, szidok, dicsérek, és minikonferenciát (gyakorlatilag a való élet szimulációja) szervezek. A pénz még mindig nem öntött el, de eltökélt elhatározásom, hogy meg fogok gazdagodni. Már az unokahúgom is megmondta."

Hajrá mindenki!
Föl-föl, ti rabjai a földnek!
endígarszia

HozzászólásSzerző: oldroby » 2009.12.23. 19:07

endígarszia írta: általában gyorsan is távozok, nehogy feltűnjön az atyafiknak, hogy nem hordok gumicsizmát!

oldroby írta: Kellemes szép napot minden kedves szigetinek és az ide látogató jóakaratú embereknek!
Egyesek hozzászólásában mennyi egymásnak ellentmondó tényező található ! :!:
Lehet, hogy ittlétük csupán egy illuzió vagy optikai csalódás ?
Azt hiszem, hogy rájöttem endígarszia nagy titkára. Ö igyekszik leplezni, de szövegéből kítűnik egy rafinált módon búrkolt szado-mazó elhajlás. Kéretlenül ide-oda bekopog, mindenkit ősszeköpköd, majd átadja magát az élvezetnek, hogy jól elverjék rajta a port. Az emberi perverzitásnak nagyon sok különleges módja létezik, hát ez is egy ilyen sajnálatos életvitel. Elég baj ez neki, hogy ilyen létformával kell együtt élnie, s ráadásul azt is mezítláb, vagy kényelmes bocskorban. Az ősökhöz hasonlóan a lába nem szokott a lábbelikhez, még a gumicsizma viseletét sem tudja elvíselni. :roll:
Na de térjünk más jelentősebb témára, kár leragadni egyesek magánéleti problémáinál! :P :lol:

Amint fenti példa is igazolja, egy akció mindig is egy reakciót szül.Ez nem az én megállapításom, hanem ez egy örök érvényű axióma. Mi ott fenn Máramarosban nem is tudtuk, hogy létezik egy lapte, exe, endigarcia vagy akár vágógéza, mindaddig amíg nem kezdődött meg a lekezelő, megmondó, és mind durvább beszólás, Istenkáromlás, meg anyázás és főbelövéssel való fenyegetés. Mit gondoltál, hogy mindezt lenyeli mindenki egy szavaid szerinti "belterjes akolból". Kaptad a válaszokat, amit felemlegetsz a mai napig is. Csupán azon csodálkozok, hogy Kányának címzed intrikus jelzőt, holott az kizárólag csak rád illik. Ahol megjelensz, mint egy hasztalan vénlány pedagógus, mindenkibe belekötsz és tele vagy rosszindulattal, s másokat vádolsz mindazzal ami rád illik feszesen. Inkább sétálj magadnak egyedül az utcákon,és nosztalgiázz egymagad szokásod szerint, mert úgy legalább nem ártasz senkinek. Ha hozzájutsz a számítógéphez, ott ki tudod élni minden benned rejlő feszültséget, és ott meg tudod mutatni, hogy KI VAGY. Igen, ami a tied az vitathatatlan. Intelligens vagy, a kultúrát ismered, de nem tudsz kulturáltan viselkedni, mindenkibe belemarsz magad körül, miközben nagyon magányos vagy. Hogy ilyen intelligenciával miért nem látod meg mindezt saját magad, annak csupán a határtalan egoizmusod az oka. Játssz egyedül,vagy egypár olyan emberrel aki elviseli lehetetlen stílusodat, kreálj sok biztonsági alteregó nevet magadnak, mert ezzel a magatartással úgyis szükséged lesz még rájuk. Én nem kérek belőle.
Köszönöm szépen a játékot, ilyen áron még az sem kell. Elnézését kérem a többi játékosnak tévedésemért, mert azt gondoltam lehet másképp is...
További jó játékot kívánok, de nélkülem ! Kellemes Ünnepeket Mindenkinek !
Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél !
oldroby

HozzászólásSzerző: vagogeza » 2009.12.23. 19:37

oldroby írta:endígarszia: általában gyorsan is távozok, nehogy feltűnjön az atyafiknak, hogy nem hordok gumicsizmát!

Azt hiszem, hogy rájöttem endígarszia nagy titkára. Ö igyekszik leplezni, de szövegéből kítűnik egy rafinált módon búrkolt szado-mazó elhajlás. Kéretlenül ide-oda bekopog, mindenkit ősszeköpköd, majd átadja magát az élvezetnek, hogy jól elverjék rajta a port. Az emberi perverzitásnak nagyon sok különleges módja létezik, hát ez is egy ilyen sajnálatos életvitel. Elég baj ez neki, hogy ilyen létformával kell együtt élnie, s ráadásul azt is mezítláb, vagy kényelmes bocskorban. Az ősökhöz hasonlóan a lába nem szokott a lábbelikhez, még a gumicsizma viseletét sem tudja elvíselni. :roll:

Mi ott fenn Máramarosban nem is tudtuk, hogy létezik egy lapte, exe, endigarcia vagy akár vágógéza, mindaddig amíg nem kezdődött meg a lekezelő, megmondó, és mind durvább beszólás, Istenkáromlás, meg anyázás és főbelövéssel való fenyegetés. ... Inkább sétálj magadnak egyedül az utcákon,és nosztalgiázz egymagad szokásod szerint, mert úgy legalább nem ártasz senkinek. Ha hozzájutsz a számítógéphez, ott ki tudod élni minden benned rejlő feszültséget, és ott meg tudod mutatni, hogy KI VAGY. Igen, ami a tied az vitathatatlan. ...Játssz egyedül,vagy egypár olyan emberrel aki elviseli lehetetlen stílusodat, kreálj sok biztonsági alteregó nevet magadnak, mert ezzel a magatartással úgyis szükséged lesz még rájuk.

Figyelj csak, te kedves karácsonyi észkombájn! Mielõtt még érdemes volna tovább is lépni - pl. vissza a mm-i topikba, ugye - elõbb itt még azt is pontosítanod kell, hogy tulajdonképpen te most kinek is címezted ezt az egész ún. ünnepi jobbot? Úgy értem, hogy akkor most ennyire találóan az endigarszía pszichológiai profilját állítottad fel, avagy csak az enyimet?! (gy.k. lapte/döbrögi/exe/vagogeza)
Ám szerintem nagyon-nagyon fogozz is meg a válasszal!
vagogeza

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.12.23. 20:45

vagogeza írta:No, akkor ha az éppen szabadságon lévõ karizmatikus brigádvezetõnk nevében is kérhetem, úgy ezután itt már csak játszodjunk! Minden egyebet pedig inkább a maga vonatkozó helyén intézzünk, jó?! Köszi! :)

Pont te, hahahaha?????
Pont te, aki, midõn ugyanezt kértük anno a MM-rovaton, "ahol-te-akarsz-ott-rombolsz" jogodra hivatkoztál????????
Piszok, ami vagy!
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: vagogeza » 2009.12.23. 21:24

Kánya írta:Pont te, aki, midõn ugyanezt kértük anno a MM-rovaton, "ahol-te-akarsz-ott-rombolsz" jogodra hivatkoztál????????
Piszok, ami vagy!

Kánya kartács, biztos vagy te abban, hogy ezt az 'ott-rombolsz' dolgot pontosan, szószerint idézted? Vagy csak ismét az a te jólismert ködösítõ, gyáván alamuszi, direkt válaszra soha, de hátbatámadó tendenciózus hazudozásra bármikor kapható formádban vagy?! :mrgreen:

Nem, kányuci, a 'fesztív' hatást azért nem kell itt éppen ennyire kelteni, mert az önérzetes magyarok jóvoltából kel az magától is éppen eleget.
A "MM-rovaton" pedig én egy óvatlan pillanatban mintha csak annyit mondtam volna, hogy aki magyarul nem tud írni, az magyarságból lehetõleg senki mást ne tanítgasson.
Érted, madaram? Nem magyarul, hanem magyarságból!
A többi pedig már az 'utánam a vízözön' kategória esete lenne. És ahol ez a bizonyos vízözön meg persze ti voltatok. És még mindig vagytok. :mrgreen:
És amíg ez a mondatom éppen akkor a legnagyobb mértékben a máramarosi topikra tartozott, és én mindvégig csak a dícsõ szereplésetek által mindig is aktuálisnak maradó maramarosi kérdéskörben vettem volna részt, addig viszont ti most ebbõl a topikból is mindenáron Máramarost akartok csinálni! Vagyis hogy elõbbi állításodban éppen ez lenne a legnagyobb ellentmondás. :mrgreen:

Az 'ott-rombolsz'-féle hazugságaidat pedig feldughatod magadnak, mert a mai nap már ennél többet tényleg nem érsz meg nekem, kartácsom! Ugyanis itt, Európa egyes részein ilyenkor már valóban ünnepi hangulat van.
vagogeza

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.12.23. 21:35

vagogeza írta:Ugyanis itt, Európa egyes részein ilyenkor már valóban ünnepi hangulat van. :mrgreen:

Nnane õrjíts meg! És te mit ünnepelsz? Hogy mennyi disznóságot vágtál máshoz?
Persze hogy van szabad akaratunk, hiszen nincs más választásunk. (The Hitchens Paradox)
Kánya

HozzászólásSzerző: vagogeza » 2009.12.23. 21:54

It ain't over 'til the fat lady sings!
vagogeza

HozzászólásSzerző: oldroby » 2009.12.23. 22:12

vagogeza írta: És éppen ez volt az, amire én a 'felégetett' stb-vel HUMOROSAN reagáltam. Csak meg kellett volna érteni. De te nem értetted, és a feltételezett alkalmon kapva, nekiálltál nyelvet öltögetni. Megértem. Az egyszer-kétszer már seggbe rúgott kutya is minden kinálkozó alkalommal, minden kinálkozó kisujjhoz is odakap. :D
Tehát mégegyszer: ezúttal is ráfaragtál, mert NEM az enyimek között "szelektált", és NEM azért, mert éppen ismét "kiabáltál"-tam volna! :mrgreen:
PS.
Kánya kartács, itt egyelõre csak te lennél az, aki egyfolytában "feszûlt", és talán éppen ezért is "provokál"! :mrgreen:

Tehát más meg kell értse(kötelessége) a te humoros megnyilatkozásaidat, de hogy én a játék alapszabályát tiszteletben tartva tényleg humorosan válaszoltam(hisz nem tudhattam mi történt azelőtt), akkor te rám támadtál durván. Hol volt ekkor a humorérzéked?
Állandóan feltetted a kérdést, miért linkeltem be azt a TÁL levelet. Hát azért, mert én nem vettem észre, hogy előtte már más is leírta. Én csak a te pótlásodra reagáltam, amiről azt gondoltam, hogy játék kezdő.
Amit példaként hoztam fel, az Endigarcia írásából idézve, az a te állandó bocskorozásodra válasz(ha nem értetted volna), hisz te igyekszel mindent kiforgatni és úgy beállítani, mintha téged, az ártatlan kis szemérmes babát, torzomborz perverz alakok ott gumicsizmában megerőszakoltak volna.
Én játszani kopogtattam be ide, és jobbost nyújtottam neked,miután itt is sértegetni kezdtél, próbáltam a játék kedvéért nyelni is egyet,de te kezdted a piszkálódást és a sértegetést, mert ez az alap tulajdonságod. És hogy lezártnak tekintsem részemről a vitát, akármit szitkozódol és írsz be ide, vagy bárhová én nem reagálok rá. Nem érsz meg nekem annyit, hogy többé veled vitázzak! Még ott a másik oldalon leírtam, hogy szégyellem magam, hogy ennyire felhúztam magam, hogy felvettem a kesztyűt és a te hangnemedben válaszoltam vissza. Mea culpa! Nem fog megismétlődni!
Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél !
oldroby

HozzászólásSzerző: vagogeza » 2009.12.24. 02:36

vagogeza írta:No, de ha valóban játszani akarsz, akkor jó helyen jársz. Egyszerûen csak bele kell kapaszkodnod a felhozatalba. Vagy új feladványokat/játékokat alkotnod. Szépen, okosan. És lehetõleg olyat, ami az utóbbi hetekben még nem volt. 8-) Sok sikert. :)

oldroby írta: Bla-bla ... Én játszani kopogtattam be ide ... bla-bla

... akármit szitkozódol és írsz be ide, vagy bárhová én nem reagálok rá. ... Mea culpa! Nem fog megismétlődni!

Oké, Roby, értek én ám a szóból, és ezt itt most annak is veszem, aminek csak egyes egyedül venni lehet. Vagyis hogy azt a játszásra felajánlott rejtvényt te közben még kicsit alaposabban is átnézted, majd kis idõre önmagadba is szállva gyorsan még azokat a legfelsõ emeleti képességeidet is megfuttattad, és amiket egyúttal még a megfejtéséhez szükséges szellemi elvárásokkal is összevetvén, egy meglepõen egészséges önismeretre valló ráérzéssel túlságosan is kurtáknak találtál, és amiértis aztán a jóvoltotokból már eddig is ismerhetõ máramarosi fesztív stílusban, és egy igencsak sûrû bláblá meg meaculpázás közepette inkább szépen kihátráltál az egészbõl.
S részemrõl tényleg nem is lenne semmi harag ezért, hiszen magadról aztán tényleg csak temagad tudhatod a legjobban azt, hogy számodra mi is számít túlságosan kemény fának, és mi nem.

És bár a meghívód továbbra is ugyanúgy fennáll, de zárószavaid után most már valahogy nekem is csak az a megmagyarázhatatlanul furcsa érzésem maradt, hogy játéknak valszeg te már többé soha még csak a közelébe se fogsz menni. :shock:
Mert szerintem itt most te is valahogy úgy járhattál ezzel az egésszel, mint az az egyszeri legény, aki a álmai hölgyét megkapni soha nem tudta, és ezért aztán inkább jól rákiabálta azt, hogy "te büdös kurva, te nekem amúgy se kellenél!" :D
vagogeza

HozzászólásSzerző: Kánya » 2009.12.24. 03:33

vagogeza írta:...az egyszeri legény, aki a álmai hölgyét megkapni soha nem tudta, és ezért aztán inkább jól rákiabálta azt, hogy "te büdös kurva, te nekem amúgy se kellenél!" :D

Ez volt a legszebb, ami eszedbe jutott?
Kánya

HozzászólásSzerző: piszkosfred » 2009.12.24. 07:44

Egy, viszonylag egyszerűbb képrejtvény robykának, az ünnepi hangulatot is figyelembe véve...

Kép
piszkosfred

HozzászólásSzerző: piszkosfred » 2009.12.24. 07:51

Csak egy kis segítséget, endí. Biztosan fiú az egyik?
piszkosfred

HozzászólásSzerző: endígarszia » 2009.12.24. 10:39

piszkosfred írta:Csak egy kis segítséget, endí. Biztosan fiú az egyik?

Tudtam, hogy nem hagyja ki! :roll:
Igen, az! :)
Föl-föl, ti rabjai a földnek!
endígarszia

HozzászólásSzerző: piszkosfred » 2009.12.24. 12:17

Akkor őt nem ismerem.

Ellenben....

Kép
piszkosfred

HozzászólásSzerző: endígarszia » 2009.12.24. 20:04